• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

Методоб'єднання класних керівників

2 лютого 2017 року в школі відбулося засідання педагогічної ради – тренінгу «Формування в учнів культури поведінки, навчання їх способів розв'язання конфліктів».

Доповідь директорі школи Коломієць В. І. «Дисципліна учнів – шлях до ефективної результативності їх навчальної діяльності» була досить актуальною. Адже сьогоднішнє життя вимагає від вчителів і від учнів високої дисципліни і виконавської чіткості. У їх формуванні значна роль належить навчально – виховному процесу, зокрема шкільній дисципліні. Облік відвідуван6ня учнів, запізнення, кожен випадок порушення дисципліни слід детально аналізувати й давати йому відповідну оцінку. Учень повинен глибоко усвідомить, що його обов'язок як громадянина – сумнінно вчитися та зразково поводитися.

Практична частина – робота в групах «вчителі», «учні» (визначали причини конфліктних ситуацій, які виникають під час навчального процесу). Ділова – гра – «Запобігання та вирішення конфліктів».

Систему роботи класного керівника початкової школи з формування в учнів культури поведінки та спілкування презентувала Юрченко Н. Ю. та Бондар О. О.

Питання етики та культури поведінки вчителів, їх взаємостосунки з учнями та батьками презентували класні керівники Винярська Ю. М. та Бондар Ю. О.

Кiлькiсть переглядiв: 315

Коментарi